Apie Mane

Sveikas, pasauli!

Sveikas, skaitytojau!

Sveikas, gyvenime!

Mano vardas – Nikolė. Dėkoju Tau už šį rytą ir visą tai, ką jis šiandien mums yra paruošęs. Dėkoju Tau – dėkoju Jums – nes žinau, kad vienas be kito mes negalėtume gyventi. Taip jau yra. Mano pasaulyje, visa yra viena. Egzistuoja daugybė vienio ir daugio sampratų; net mini-eilėraštį kadaise šia tema buvau parašiusi:

 Mėlynosios dienos

Visa tave gina,

Visata ramina.

Atleisk, galbūt kiek nukrypau į lyrines – poetines lankas. Tačiau užtikrinu Tave, visa šiame pasaulyje yra susiję, visa turi prasmę. Štai kad ir šio tinklaraščio gimimo istorija:

Vieną gražų rytą (t. y. šiandien 🙂 ) atsikėliau su  vienintele krištolinio aiškumo mintimi galvoje: “Dalinkis!“. Prieš kreipdamasi į psichiatrus dėl naujai atsivėrusių galimybių bendrauti su žaliaisiais Marso žmogeliukais, apsvarsčiau galimybę, jog tai mano pačios pasąmonė siunčia man žinią. Rytas, budinimasis iš miego – metas, kai riba tarp sapno ir realybės dar visai plonytė, ir mano protas pasiruošęs priimti įvairias žinutes. Kiek ilgiau pagalvojusi, nusprendžiau, jog aukštesnioji Nikolė siunčia žemesniajai Nikei kvietimą dalintis medicinos žiniomis.

Juk vis tik – esu trečio kurso medicinos studentė Vilniaus Universitete. Turiu daugybę teorinių žinių ir praktikos, neapsiribojančios vien pampersų keitimu gerontopsichiatrijos skyriaus pacientams. Visą tai (na, gal ne visiškai viską) bandysiu perteikti šiame tinklaraštyje – tikiuosi, Tau tai pravers.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s